Časté dotazy

 Logo3

Podporuje Suwoda imunitu?

Ano, směs těchto bylin a koření se nazývá „Peyawa“ . Protože čaj se směsí „Peyawa“ podporuje imunitu, doporučují ajurvédští lékaři jeho pití i pro udržení zdraví a prevenci vzniku respiračních onemocnění. Silná imunita je důležitá k boji proti nemocem.

Jak často používat?

Jako prevence je vhodné vypít jeden až dva sáčky za den.  A při respiračních problémech (rýma, kašel, teplota, nachlazení) je vhodné vypít jeden sáček 3 x denně. Prevence je vždy lepší než léčba.

Obsahuje cukr?

Tento bylinný přípravek je vhodný i pro diabetiky, protože neobsahuje cukr, ale pouze čistou směs bylin. Ale  můžete klidně v případě zájmu ochutit cukrem, nebo medem. Případně i citronem dle vlastní chuti.

V jakém balení je dodáváno?

Standardně je baleno 10 sáčků v originální krabičce. Každý sáček  obsahuje 4g čisté bylinné směsi. V nabídce máme i různé množstevní balíčky s dárky. Nově připravujeme do prodeje I balení po 20 ti sáčcích v originálním dárkovém kovovém boxu. Toto dárkové balení bude v prodeji ve druhé polovině roku 2021. Sledujte proto průběžně náš web.

Kde zakoupit?

Nejrychlejší a nejjednodušší je objednat přímo v e-shopu dovozce zde. Ale možno zakoupit i v některých prodejnách zdravé výživy různě po ČR. Kompletní nabídka všech našich produktů pouze na našem webu. Některé produkty se velkoobchodně nedodávají,

Máte i jiné produkty?

Ano, firma Pafaas zdravizesrilanky.cz  dováží na náš trh i další přírodní produkty vyrobené na základě ajurvédy i tradiční srílanské medicíny. Na webu zde naleznete produkty podporující detoxikaci organismu, regeneraci a očistu těla, hubnutí, správné trávení, sexuální a tělesnou kondici, mladistvost, péči o ústní dutinu, péči o zrak, péči o vlasy atd. Dále produkty zmírňující bolesti hlavy, žaludeční problémy, nevolnost, nachlazení, rýmu a kašel, bolesti zad, kloubů a svalů, vysoký tlak, nespavost, diabetes, cholesterol atd.

Kompletní nabídka zde

 Www-zdravizesrilanky-cz

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

Suwoda Peyawa - stop nachlazení

Jedná se o podobný ajurvédský nápoj jako SAMAHAN, jen je přímo z bylin (není koncentrovaný a rozpustný) a je vhodný i pro diabetiky protože neobsahuje cukr! Vyzkoušejte SUWODU právě teď.

100% přírodní bylinný nápoj

Rychle učínkuje, vhodný jako prevence i léčba při nachlazení, rýmě a kašli. Tradiční bylinný prostředek uvolňující obtíže při rýmě, kýchání, nachlazení, bolesti hlavy, bolesti v krku a teplotě.

---infopanel---

Libovolný box

Zde můžete jak v levé tak i pravé liště umístit box s editovatelným obsahem z administace. Vše jednoduše díky správy v administraci.