Ceník a objednávka

 Bylinný nápoj SUWODA - STOP NACHLAZENÍ je dodáván v originální krabičce, která obsahuje 10 sáčků (4g čistá bylinná směs). V našem e-shopu zde můžete objednat různé množstevní varianty 10 sáčků, 50 sáčků, nebo i 100 sáčků nápoje SUWODA. Dále varianty SUWODA + produkt, kde lze objednat v akčním balíčku nápoj SUWODA s dalším ajurvédským produktem za zajímavou cenu. Nabízíme i variantu nápoj SUWODA 100 sáčků plus originální hrnek s motivem SUWODA zde. A nově připravujeme do prodeje i variantu nápoj SUWODA 20 sáčků v originálním kvalitním kovovém dárkovém boxu. Varianta v kovovém boxu bude v ČR ve druhé polovině roku 2021.

Kód Název balíčku Cena Vaše úspora online-objednání
ABC

Suwoda - stop nachlazení 10

 (10 kusů sáčků)

59 Kč běžná cena  objednat zde
CDE

Suwoda - stop nachlazení 100

 (100 kusů sáčků + hrnek)

499 Kč zvýhodněná cena  objednat zde
EFG

Suwoda - stop nachlazení 100

 (100 kusů sáčků + balzám Beam 5g)

489 Kč zvýhodněná cena  objednat zde
GHI

Suwoda - stop nachlazení 100

 (100 kusů sáčků + produkt)

různé varianty zvýhodněná cena  objednat zde

Nejrychlejší a nejjednodušší je objednat přímo v e-shopu dovozce zde.  Ale možno zakoupit i v některých prodejnách zdravé výživy různě po ČR. Kompletní nabídka všech našich produktů pouze na našem webu. Některé produkty se velkoobchodně nedodávají a rovněž prodejní cena u ostatních prodejců se může měnit.

Máte zájem nápoj SUWODA - stop nachlazení prodávat?

Máte-li prodejnu zdravé výživy, přírodích produktů, nebo prodáváte podobný sortiment a chcete vašim zákazníkům nabídnout Suwodu i jiné naše produkty? Kontaktujte nás a napište si o velkoobchodní ceník. V žádosti napište info o vaší prodejne a Vaše IČO.

Pište na e-mail: obchod@superprodukt.cz

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

Suwoda Peyawa - stop nachlazení

Jedná se o podobný ajurvédský nápoj jako SAMAHAN, jen je přímo z bylin (není koncentrovaný a rozpustný) a je vhodný i pro diabetiky protože neobsahuje cukr! Vyzkoušejte SUWODU právě teď.

100% přírodní bylinný nápoj

Rychle učínkuje, vhodný jako prevence i léčba při nachlazení, rýmě a kašli. Tradiční bylinný prostředek uvolňující obtíže při rýmě, kýchání, nachlazení, bolesti hlavy, bolesti v krku a teplotě.

---infopanel---

Libovolný box

Zde můžete jak v levé tak i pravé liště umístit box s editovatelným obsahem z administace. Vše jednoduše díky správy v administraci.